Mali fudbal: Smederevo – Vranje 4:2

15. januar 2013. SPORT – Fudbaleri Ekonomca dobili su derbi Prve futsal lige sa Vik Naisusom rezultatom 9:4 i izdvojili su se na čelu tabele.

Oba tima do sada su imala stoprocentni učinak, a derbi je bio kvalitetan i uzbudljiv.

Pirot, Marbo intermezzo i Koperikus Vidre zabeležili su nove pobede i drže mesta u gornjoj polovini tabele, a u derbiju začelja Smederevo je bilo bolje od Vranja.

Preko 800 gledalaca uživalo je u derbiju igranom u hali Jezero. Kragujevčani su do poluvremena dva puta stizali do tri gola prednosti, ali su gosti iz Niša uspeli da se primaknu na 5:4 dvanaest minuta pre kraja. Meč je tada prelomio Stefan Rakić sjajnim solo golom, a u finišu domaćin je iskoristio pad u igri rivala i zabeležio ubedljivu pobedu.

Ekonomac – Naisus 9:4
Kopernikus Vidre – Kolubara 3:1
Smederevo – Vranje 4:2
Pirot – Bečej 2:1
Marbo Intermezzo – Tango Liman 1:0