Iako je kec k’o vrata, pevaćemo iz inata

30. oktobar 2011. SPORT – Fudbaleri Smedereva juče su poraženi napustili stadion u Humskoj, ali su tokom većeg dela meča imali podršku svojih navijača.

Popularni “Despoti”, kojih je juče u Beogradu bilo nekoliko desetina, na stadion su ušli sa petnaest minuta zakašnjenja, ali su od tog trenutka do kraja utakmice pesmom bodrili svoje ljubimce.

Doduše, na tapetu je bila i uprava Smedereva, pošto su zahtevali njihove ostavke, a u jednom trenutku su istakli vrlo simpatičan i duhovit transparent.

Poučeni statistikom, koja kaže da je Smederevo izgubilo sve utakmice u Beogradu od Partizana, pojavio se transparent na kome je pisalo “Iako je kec k’o vrata, pevaćemo iz inata”.

Ispostavilo se da je i bilo tako, iako je skoro do poluvremena rezultat bio 0:0, a nedugo nakon toga Vukić i Šćepović su potopili nade gostiju.

Izvor: Smedia