Futsal: “Studenti” preslišali Smederevo

15. mart 2014. SPORT – Neizvesnost je izostala u derbiju, Ekonomac je mnogo bolji tim od prvog pratioca na tabeli, savladali su Smederevo sa 8:1, već posle prvih dvadeset minuta je sve bilo poznato i sada šampion ima ogromnih 17 bodova prednosti na tabeli Futsal lige.

Goste je načeo Rakić nakon pet minuta, odmah zatim je Kocić duplirao prednost, da bi kapiten Bojović sa dva gola praktično rešio pitanje pobednika. Do kraja prvog dela Vesić postavlja rezultat poluvremena, 5:0.

U nastavku, gol gostiju pogodili su još po jednom Vesić i Kocić, a strelac je bio i Janjić. Gosti su postigli pogodak utehe, ali su malo pokazali na ovom meču.

U narednom kolu Ekonomac putuje u Vranje gde treba očekivati novu pobedu šampiona.